CBG květy Jack Frost
CBG květy JACK FROST
CBG květy Jack Frost s hranicí kanabigerolu nad 10% pěstované Indoor. Tyto květy s autentickým aroma a lehkým dozvukem borovice a citrusů potěší milovníky pohody. Jack Frost mají uklidňující, uvolňující a relaxační potenciál a mohou působit lehce sedativně. Světle zelené CBG květy Jack Frost jemně protkané barevnou škálou trichom jsou důsledkem kvalitního pěstování ve skleníku, bez přidaných umělých hnojiv a pesticidů. Obsah CBG: 13.4% Obsah THC: 0.20%Tento produkt je neprodejný osobám mladším 18 let!
189,00 1.500,00  Výběr možností
CBG-kvety-John-Snow
CBG květy JOHN SNOW
CBG květy John Snow s hranicí kanabigerolu nad 10% pěstované Indoor. Tyto květy s autentickým zemitým aroma, jemně sladko-kyselým nádechem citrusů potěší milovníky pohody. John Snow má kreativní, motivační a relaxační potenciál a může zapůsobit i lehce sedativně.. Světle zelené CBG květy John Snow jemně protkané barevnou škálou trichom jsou důsledkem kvalitního pěstování ve skleníku, bez přidaných umělých hnojiv a pesticidů. Obsah CBG: 14.48% Obsah THC: 0.20%Tento produkt je neprodejný osobám mladším 18 let!
189,00 1.500,00  Výběr možností
CBG MoonRock - cannapure
CBG MoonRock 25%
CBG MoonRock s obsahem kanabigerolu 25% je specifický produkt spadající do kategorie květů i přesto, že vypadá spíš jako kámen, měsíční kámen. CBG MoonRock je CBG květ pěstovaný Indoor, namočený v silně zredukovaném CBG oleji s pryskyřici a následně obalený v CBG hašišovém pudru, zvaném CBG kief. MoonRocky obsahující CBG mají obecně silně relaxační, uklidňující až sedativní účinky. Tuhá "skořápka" obalující květ má jemně hašišové, zemité aroma, které úžasně dokresluje jemné dřevité, bylinné a citrusové aroma květu uvnitř. Obsah CBD: 25,0% Obsah THC: 0.2%Tento produkt je neprodejný osobám mladším 18 let!
not rated 239,00 1.800,00  Výběr možností